Infirmieri/Îngrijitori bătrâni/Asistenți medicali în Anglia-cu și fără experiență!

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERVIURI DE ANGAJARE PENTRU MAREA BRITANIE - CU ȘI FĂRĂ EXPERIENȚĂ!

PLECĂRI IMEDIATE!

FĂRĂ TAXE, FĂRĂ COMISIOANE!

LOCURI DE MUNCĂ LEGALE pentru Infirmieri/Îngrijitori bătrâni/Asistenți medicali!!!

Vorbeşti limba engleză la nivel conversaţional şi ai nevoie URGENT de un loc de muncă?

NU SE PERCEP TAXE SAU SERVICII DE MEDIERE!!!

Am ajutat sute de persoane să aibă o viață mai bună!

Brilliant Recruitment este Alegerea numărul 1 a Candidaților și Angajatorilor, Lider în Selecție Internațională!

CERINTE

- Cunostinte de limba engleză la nivel mediu-conversațional

- Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori - dar reprezintă avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);

- Pentru asistenții medicali - diplomă sau adeverință Postliceala Sanitară

BENEFICII OFERITE

- Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată;

- Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
- Se decontează transportul în limita a 100 GBP (în funcţie de oferta aleasă);

- Concediu de odihnă 28 de zile/an;

- Cazarea este asigurată contra cost;

- Salariile sunt între 7,50 si 16 GBP (în funcție de calificare și experiență);

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595