Infirmieri la domiciliu, UK, 1.800₤ - 2.200₤ / luna

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: infirmieri la domiciliu
Locatii: UK
Interviuri pe Skype: 27 Ianuarie
Salariu: 1.800₤ - 2.200₤ / luna

CERINTE

- Nivelul de limba engleza conversational
- Experienta nu este obligatorie, insa o intelegere buna a rolul este necesara
- Nu se solicita studii in domeniu

BENEFICII OFERITE

- Acomodare si mancare asigurata pe perioada job-ului
- Acomodare platita si mese pe perioada training-ului
- Salariu: 466₤ - 569₤ / saptamana, in functie starea de sanatate a pacientului
- Plata la 2 saptamani
- 2 ore pauza / zi
- Training de 4 zile asigurat de angajator
- Concediu anual: 28 de zile

Mai multe informatii:
Stefan Tase
stefan@vplhealthcare.com
0040 730 558 660

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.