Infirmieri / infirmiere in UK

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza:
Infirmieri / infirmiere UK
- in case de batrani -

Responsabilitati:
• lucrul intr-o echipa care are ca scop oferirea de ingrijire rezidentilor din centrul rezidential in vederea satisfacerii nevoilor zilnice ale acestora;
• asistenţă şi ajutor in schimbarea hainelor, hrănire, deplasare etc.
• Responsabil(a) de mentinerea curateniei la locul de munca
• Ajutarea in servirea mesei si hranirea rezidentilor din centru pentru a asigura o alimentatie si consum de lichide adecvate;
• administrarea si evidenta tratamentelor medicale si asigurarea stocului disponibil de medicamente pentru urmatoarele 24 de ore;
• Organizarea activitatilor zilnice

CERINTE

Cerinte:
• Limba engleza la nivel conversational
• Persoană aptă din punct de vedere fizic şi psihic (barbati&femei)
• Experienta minimă de ȋngrijire a persoanelor cu diferite dizabilităţi sau a persoanelor in varsta, inclusive rude. – Atentie – se vor solicita recomandari!

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Contract de munca full time, cu minimum 37.5 ore/saptamana + ore suplimentare
• Se lucreaza in ture a cate 8, 10, 12 ore/zi
Salarizarea incepe de la £7,50/ora, - £7,70/ora (dupa 3 luni), £7,90/ora (dupa 9 luni), £8,10/ora (dupa 12 luni). Salariul se primeste saptamanal

Training Se ofera cursuri care dureaza o saptamana in Leeds ( pe perioada cursurilor NU sunteti platit). Se asigura un curs de pregatire initial de o saptamana (curs + cazare+ masa). Costul acestui curs de 650 de lire si va fi dedus ulterior din salariu, saptamanal timp de 32,3 saptamani (aproximativ 20 de lire pe saptamana)!
Mese gratuite la lucru
Concediu annual: 28 de zile de concediu/an
Cazarea este platita de catre angajat (dedusa din salariu)!
Transportul din Romania in UK este platit de catre candidat!

ATENTIE!!! Firma BRAINS CONSULTING NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI!!!

Puteti urmari ofertele noastre si pe Facebook la Brains Consulting

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.