infirmieri in UK

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza:

InfirmierI / infirmiere UK
Gloucester & Wiltshire (Swindon area)
Wellinborough area

Skype interviews

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• contract de munca full time, cu minimum 37.5 ore/saptamana, plus posibilitatea de ore suplimentare
• statut de angajat, nu de self-employed
• asigurare de sanatate si contributie la pensie
• sprijin permanent din partea agentiei noastre, nu doar inainte de plecare, dar si dupa ce ati ajuns in Anglia
• Transport: Pretul biletului de avion + autocar este acoperit de angajator uramand ca in decurs de 3 luni candidatul sa inapoieze banii din salariu.
• Cazare: primele 2 saptamani se ofera cazare gratuita in apropierea locului de munca apoi cazarea este oferită de către angajator contra cost şi include utilităţile, gaze, apă, căldură, curent, chiria situându-se undeva intre £ 55 - £ 75 pe săptămână. Locuinţele sunt de regulă situate in imediata apropiere a locului de muncă oferit.
• Salarizarea este intre £7,20-£7,50/ora
• Orele suplimentare se platesc
• Perioada de training este de 2 saptamani
• Concediu anual : 4 saptamani + 8 zile nationale libere
• Ore lucrate pe saptamana: minim 37,5
• Se lucreaza in 2 schimburi : dimineata intre orele 07.00 - 15.00
dupa-masa intre orele 14.30 - 22.00

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.