Infirmieri in spital privat, Anglia

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interviuri fata in fata pe 19 octombrie la Bucuresti
Locatie: Ticehurst, East Sussex
Salariu: intre £7.58 si £8.89 in functie de experienta profesionala
Tipul jobului: Full time

CERINTE

Criterii de eligibilitate:
 Nivel bun al limbii engleze, scris si vorbit
 Nu se solicita experienta deoarece va fi oferit training

BENEFICII OFERITE

 Contract permanent
 Salariu: intre £7.58 si £8.89 in functie de experienta
 Biletul de avion va fi platit de catre angajator
 Angajatorul va plati cazarea pentru primele doua saptamani
 Infirmierii vor primi o prima de instalare in valoare de £500 si li se vor acorda un imprumut in valoare de £1000 pentru cei care au nevoie
 Infirmierii vor fi asteptati la aeroport
 37,5-40 ore/saptamana
 27 zile de concediu, inclusiv sarbatorile legale

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.