Infirmieri in Care Home, UK, £7,40 – £7,80/ora

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pozitii vacante: infirmieri
- Sector: Care Home
- Locatii: Fordingbridge, Romsey And New Forest
- Interviuri pe Skype: 8 Februarie
- Salariu: £7,40 – £7,80/ora

CERINTE

- Nivel de limba engleza conversational
- O cunoastere a rolului este foarte importanta
- Experienta nu este obligatorie, insa poate reprezenta un avantaj la interviu
- Studiile in domeniu nu sunt obligatorii

BENEFICII OFERITE

Detaliile ofertei:
- Bilet de avion oferit de angajator (dedus ulterior din salariu)
- Acomodare sub pretul pietei: £50/ saptamana
- Orele suplimentare sunt platite aditional
- Training: o saptamana
- Perioada de proba: 6 luni
- Concediu anual: 28 de zile
- Program standard de lucru: 40 – 48 de ore / saptamana

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
0040 732 136 548
cisofachescu@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.