Infirmieri in Aziluri, UK, £7,20- £7,74/ora

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Infirmieri
Sector: Azil de batrani
Interviuri in Bucuresti: 15 – 16 Iunie
Locatii: West Sussex, Bristol, Northampton
Salariu: £7,20- £7,74 / ora

CERINTE

- Nivel de limba engleza: A2 – B1
- 6 luni de experienta

BENEFICII OFERITE

Calatorie si acomodare:
- Bilet de avion
- Transport de la aeroport la locul de munca
- Angajatorul va ofera un imprumut pt prima luna de chirie si pentru deposit
- Suport din partea angajatorului pt acomodarea permanenta

Training, concediu si ture:
- Inductie de 4 zile, 5 de shadowing
- Perioada de proba: 6 luni
- Concediu anual: 28 zile / an
- Program standard de lucru: 36 – 48 ore / saptamana

Alte beneficii:
- Angajatorul va ajuta sa va deschideti cont banca si sa aplicati pt NINO
- Accent pe dezvoltare profesionala
- Inductie si training platite
- Schema de pensii
- Vouchere pt ingrijirea copiilor si discounturi la agentii de turism si supermarketuri

Va ajutam cu:
- Simulari de interviu in limba engleza
- Materiale pregatitoare
- Suport pre si post-interviu

Mai multe informatii:
Alexandra Popovici
0040 730 558 662
alexandra@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.