Infirmieri/e in Marea Britanie

A Step Away Solutions Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti in cautarea unui nou inceput? - Simti ca veniturile actuale nu iti ajung pentru a avea o viata linistita?
Actualul loc de munca nu iti ofera satisfactie, simti ca nu esti apreciat/a si/sau ascultat/a?
Vrei o schimbare? Suntem aici pentru a te ajuta. Daca iti place sa ai grija de persoane ( sa ii asculti pe batrani, sa le oferi sprijin moral si fizic, sa aduci un zambet pe fata lor cand au cea mai mare nevoie) , esti exact in locul potrivit.
Ai retineri sa lucrezi in healthcare din cauza lipsei de experienta? Noi iti oferim posibilitatea sa inveti tot ce este de facut in acest domeniu prin training-ul oferit de fiecare companie din Marea Britanie.
Companiile angajatoare ofera:
- Contract de munca full time;
- Salarii atractive, incepand de la £15.000/an pentru cei care nu au experienta; pentru cei care au experienta (chiar si personala) salariile incep de la £16.000/an.
- Concediu platit (28 zile/an);
- Training de specialitate;
- Cazare (care se plateste din primul salariu);
- Posibilitatea de a lucra ore suplimentare si a-ti mari veniturile lunare;
- Asistenta in obtinerea NINo si a cardului bancar;

CERINTE

Beneficiile prezentate mai sus te atrag si doresti sa aplici pentru un astfel de job? Minunat, dar mai intai te rog sa te gandesti daca:
- Esti pregatit/a pentru un nou inceput intr-o tara straina, departe de casa, de familie si de prieteni;
- Esti dispus/a sa asculti si sa inveti lucruri noi, lucruri pe care nu le-ai facut poate niciodata;
- Esti destul de motivat/a sa faci o schimbare in viata ta;
- Iti doresti cu adevarat acest job;
- In acest moment crezi ca ai reusi sa ai o scurta conversatie cu un englez.

A Step Away Solutions Limited este o companie britanica care recruteaza forta de munca in domeniul healthcare. Ne diferentiem de majoritatea companiilor prin faptul ca nu percepem comisioane, nu avem taxe ascunse si tinem in permanenta legatura cu oamenii trimisi in Anglia pentru a ne asigura ca fiecare candidat este multumit.