Infirmieri, Aziluri de batrani, £7,20-8£/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Infirmieri
Locatii: S-ul UK
Interviuri in Bucuresti: 1 Iunie
Salariu: £7,20-8£/h

CERINTE

Criterii de eligibilitate:
- Nivel de limba engleza conversational
- Nu este neceara experienta sau certificare in domeniu

BENEFICII OFERITE

- Transport de la aeroport asigurat de angajator
- Cazare sub pretul pietei (£37.5/saptamana)
- Orele suplimentare sunt platite aditional
- Mese la £1, in timpul programului
- Program de taining: 1 saptamana
- Concediu annual: 20 zile/an
- Program standard de lucru: 36 – 42 ore/saptamana
- Ture de zi si de noapte

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.