Infirmieri/Asistenti medicali/Ingrijitori

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
Agentia de recrutare Brilliant Recruitment autorizata de ITM (Inspectoratul Teritorial de Munca) cu nr. de inregistrare 5595, cauta persoane interesate sa lucreze in Anglia in azile de batrani si la domiciliu -asistenti/infirmieri medicali/ ingrijitori.
NU SE PERCEP TAXE DE MEDIERE!

Cazare:
Este identificata si pusa la dispozitie de angajator insa platita de candidat.
Perioda contractului de munca:
Contractele de munca sunt pe o perioada de 12 luni si pot incepe imediat.Veti avea statut de angajat si drepturi depline inclusiv concediu platit.
In cazul ofertei de ingrijire la domiciliu, transportul catre U.K este asigurat de catre angajator.
Contractele sunt sigure, plecarile imediate, individuale sau in grupuri. Daca aveti familie, va recomandam sa aduceti familia in UK dupa ce incepeti contractul si va asigurati cazare proprie.

CERINTE

Cerinte:
- seriozitate;
-experienta in domeniu nu este absolut necesara;
-limba engleza la nivel conversational/mediu;
-disponibilitate la un contract de un an.

BENEFICII OFERITE

In functie de oferte-se poate oferi transportul.
Se accepta si persoane fara experienta-se asigura training de pregatire in Marea Britanie
Brilliant Recruitment, agentie specializata in selectia personalului medical pe plan international, nu percepe niciun fel de taxa sau servicii de mediere, nici inainte de angajare, nici dupa angajare-taxe 0!

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595