Infirmiere la domiciliu - contracte permanente si sezoniere

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam infirmieri la domiciliu (doamne), pentru posturi sezoniere (pe perioada verii) si permanente

Locatiile joburilor sunt pe intreg teritoriul Angliei

Salariu 345 - 500 lire saptamanal (brut) - platit lunar, training intial de 3 zile platit de angajator si cu cazare asigurata la hotel, cazare gratuita pe timpul ingrijirii oferita de client, transportul la si de la client platit de catre angajator, se lucreaza in medie 12 saptamani si se ofera pauza 1-2 saptamani intre clienti,

Se ofera continuitate in munca, exista in permanenta clienti disponibili pentru ingrijire

Responsabilitatile presupun asistarea clientilor cu: mobilitatea, igiena personala, schimbarea imbracamintei, medicatie, suport moral, etc

Se ofera oferta ferma de munca si suport permanent. Angajatorul plateste taxele de sociale lunare, in contul bancar va este virat salariul net.

Experienta nu este necesara, se cere nivel conversational de engleza (cel putin B1)

Angajatorul ofera asistenta cu obtinerea National Insurance number si deschiderea contului bancar.

Posturile sunt fara comision sau taxe.

CERINTE

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate