Infirmiere /asistente medicale / Anglia - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting va ofera oportunitatea de a lucra ca infirmiere sau asistente medicale in institutii de ingrijire din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxe.

Pentru asistentele medicale care au numar de inregistrare in UK se ofera salarii de 14 lire/ora.

Daca aveti experienta in spital in Romania, dar nu aveti inregistrare in UK, puteti incepe prin a lucra ca si care assistant, iar dupa obtinerea numarului de inregistrare veti fi incadrata imediat ca asistenta medicala.

Toate posturile sunt in institutii de ingrijire, ca personal permanent. Nu se lucreaza ca personal inchiriat care este deplasat de la un azil la altul si nici ca asistent la domciliu (cu multe ore petrecute la volan si neplatite)

Oferta:
- salarii cuprinse intre 6.5 - 8 lire/ora brut, in functie de experienta si calificare
- contract legal pe perioada nedeterminata
- asigurari sociale si medicale platite de angajator
- cazare contra cost, asigurata de angajator, platita dupa primirea salariului
- posibilitatea de a efectua ore suplimentare, platite
- concediu de odihna.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Toate interviurile au loc pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru sustinerea interviului.

Va rugam sa trimiteti CV prin e-mail la: office@head-hunting.ro
www.head-hunting.ro
Tel: 0723.188550

CERINTE

- limba engleza la nivel mediu
- diploma de asistenta medicala / infirmiera / ingrijitor batrani
- experienta in domeniu reprezinta avantaj, inclusiv voluntariatul,practica.
- persoane empatice, muncitoare, rabdatoare, amabile.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.