Infirmier la domiciliu/ Locatie: Gravesend, Tunbridge Wells & Maidstone

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Infirmier
Tara: Marea Britanie
Locatie : Gravesend, Tunbridge Wells & Maidstone
Pozitii disponibile: 30
Locul de munca: Domiciliul pacientilor
Salariu BRUT :
• Gravesend £7.70 - £8.10
• Maidstone £8.10 - £8.30
• Tunbridge Wells £8.30 - £8.50

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: permanenta
• Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10.000 lire sterline
• Se lucreaza minimum 36 de ore pe saptamana
• Schema de Asistenta Medicala
• Sistem de Pensii
• 3 luni de cazare – primele doua saptamani la cazare gratuite
• Perioada de training

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Experienta in ingrijirea persoanelor varstnice
• Carnet de conducere
• Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.