Infirmier / Care Assistant in Anglia - Salarii cuprinse intre £7.2 - £8/ora

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele agentiei noastre partenere din UK, recrutam Infirmiere/Healthcare Assistants dornice sa obtina un post intr-un centru de ingrijire adulti si batrani din Marea Britanie.

Colaboram cu numeroase aziluri de pe intreg teritoriul Marii Britanii, inclusiv Devon, Sussex, Birmingham, Bristol, Southampton, etc.

CERINTE

Pentru aceste posturi, trebuie sa cunoasteti limba engleza intrucat interviurile au loc in limba engleza.
Experienta in domeniul sanatatii reprezinta avantaj dar nu este obligatorie, intrucat se ofera training (terapeut masaj, infirmier, asistent social, profesor pentru persoane cu dizabilitati, etc.).

Daca aveti experienta personala cu un membru al familiei, nu ezitati sa ne contactati.

BENEFICII OFERITE

Salariul este cuprins intre £7.2 - £8/ora, in functie de angajator si de experienta dumneavoastra.
In functie de orele lucrate, salariul NET poate varia intre £1100 - £1543/luna;

Contract de munca full time (37-40 ore/saptamana) plus posibilitatea de ore suplimentare;
Statut de angajat, nu de self-employed;
Cazare oferita contra cost de angajator (£250-400/luna), in functie de zona si angajator;
Training platit de angajator;
Uniforma;
Sprijin pentru obtinerea NiNo si cont bancar;
Sprijin permanent din partea noastra si a agentiei din UK nu doar inainte de plecare, ci si dupa ce ajungeti in Anglia.

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.
Suntem platiti de angajatori doar daca sunteti multumiti de noul loc de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.