INFIRMIER AZILE ANGLIA ANGAJARE DIRECTA

AVANTA CARE RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de infirmier presupune:
Relaționarea cu pacienții
Identificarea nevoilor speciale ale pacienților
Asistarea în efectuarea exercițiilor fizice
Sprijinirea pacienților în activitățile zilnice
Stabilirea unei rutine de lucru care ajută pacienții cu activitățile zilnice
Asigurarea confortului pacienților asistați
Asistarea alimentației și administrarea alimentelor
Asigurarea suportului emoțional, atât a pacienților cât și a familiei
Asigurarea condițiilor igienico-sanitare
Ture de noapte, deplasări sau a locui la reședința pacientului.

CERINTE

Ești persoana potrivită dacă:
Ai un minim de experiență profesională în domeniul medical sau non-profesională (ai îngrijit un membru al familiei)
Vorbești limba engleză la nivel mediu
Ai o atitudine pozitivă
Ești prompt în realizarea sarcinilor
Îți place să relaționezi cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate.Cazare asigurata pe perioada trainingului.
Salariu: 7,40 lire/ ora (brut). Cresteri salariale dupa primele 3 luni.
Contract full time.
Mediu de lucru european.
Consiliere pe toata durata procesului de recrutare.
Asistenta pentru a gasi cazare.
Nu se percep comisioane!

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem una dintre cele mai
recomandate companii din Anglia
de recrutare și angajare directă a
personalului auxiliar din domeniul
medical, infirmieri și asistenti medicali.

Suntem angajatori direcți, cu o vastă
experiență în plasarea de personal medical, iar
din anul 2011 am angajat sute de persoane
din România care își desfășoară profesia în
domeniul medical în azilurile de bătrâni din
Anglia.
Avem peste 200 de clienți în prezent cu peste
280 de locații pe teritoriul Marii Britanii.

Află mai multe pe www.avantacare.ro