Infirmier Azil de batrani, UK, £7,50/ora

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: infirmieri
Sector: Care Home
Interviuri in Bucuresti: 13 – 14 iulie
Tipul job-ului: Full Time
Locatii: Aylesbury, Hemel Hempstead, Ware

CERINTE

- Experienta nu este necesara
- Engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Calatorie si acomodare:
- Transport gratuit de la aeroport la locul de munca
- Suport din partea angajatorului privind acomodarea
- Chirie sub media pietei: £60/saptamana, regim single, utilitati incluse

Salariu:
- £7,50/ora
- Orele suplimentare sunt platite additional

Training, concediu si ture de lucru:
- 1 saptamana inductie la locul de munca
- Concediu anual: 28 de zile / an
- Program standard de lucru: 40 de ore / saptamana

Alte beneficii:
- Angajatorul va ofera suport pentru cont bancar si nino
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Inductie platita
- Schema de pensii
- Vouchere si discount-uri la agentii de turism si supermarket-uri

Va ajutam cu:
- Simulari de interviu in limba engleza
- Material pregatitoare
- Suport post interviu pentru dosarul de angajare

Mai multe informatii:
Elena Moroianu
0040 736 364 635
elena@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.