Infirmier/Asistent medical Anglia

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Infirmieri si asistenti medicali in azile de batrani sau clinici medicale specializate din Anglia

CERINTE

- experienta constituie avantaj
- engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

SALARIU: pana la 1728 Lire/luna

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.