Infirmier Anglia

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa lucrezi cu oamenii si sa ajuti ?Iti doresti un loc de munca stabil cu venituri satisfacatoare ?

Noi te putem ajuta acum.

Recrutam personal pentru a lucra ca si ingrijtor oameni varstnici intr-un azil privat in zona Angliei.

Atributii:

-Ajutor la igiena personala a pacientului;
-Ajutor personal pentru servirea meselor principale;
-Pregatirea pacientului pentru noapte;
-Administrarea medicamentelor prescrise;

CERINTE

Ceea ce asteptam :

- O atitudine pozitiva;
- Personalitate comunicativa si dinamica;
- Sa ai multa rabdare, sa fii amabil si intelegator;
- Limba engleza nivel conversational ( obligatoriu ) ;
- Experienta profesionala este un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Ce se ofera:

- Contract de munca full time;
- Pachet salarial motivant ;
- Training de specialitate gratuit;
- Posibilitate de avansare in cadrul companiei;
- Plecari imediate, fara taxe sau comisione.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.