INCEPE NOUL AN CU DREPTUL!!! Igrijitori azil/domiciliu UK 2018

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

VINO IN ECHIPA NOASTRA INCEPAND DIN LUNA IANUARIE 2018 !!!

Vorbesti engleza la un nivel conversational?
Ai disponibilitatea de a incepe cat mai curand noul job?
Esti atent la detalii si poti empatiza cu nevoile celor din jur?

Daca raspunsul tau a fost DA atunci nu mai sta pe ganduri si aplica cu CV-ul ACUM pentru a incepe NOUL AN cu dreptul!

CERINTE

Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu-conversațional
Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
Experienţa profesională (Cursuri de Infirmier, Postliceala Sanitară) nu este obligatorie, dar poate constitui avantaj;
Permis de conducere categoria B (pentru oferta de Infirmier la domiciliul pacientului)
Disponibilitatea de a lucra minimum un an
Seriozitate
-Profesionalism

BENEFICII OFERITE

Programe:
1. Infirmieri în Azile, Clinici private
2. Infirmieri la domiciliul pacientului

Beneficii:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Salariile sunt cuprinse între 7,60 și 10 lire pe oră, în funcție de calificare, experiență și ofertă
- Cazarea este asigurată contra cost
- Asistență în deschiderea NINO și cont bancar
- Contractele sunt full time și se pot efectua ore suplimentare

Aveţi şansa de a lucra cu angajatori de top!

Pe durata desfăşurării contractului veţi avea oportunitatea de avansare profesională şi salarială.

Vă oferim cele mai bune servicii şi posibilitatea de a dezvolta o carieră în străinătate!

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595