Healthcare assistant UK/ Infirmiera azile

Job Services H&R

Job expirat

RESPONSABILITATI

Infirmiera in azile de batrani UK/ Healthcare assistant
Salarizarea: 7,35 lire/ora
Minim ore lucrate: 35 h/saptamana
Contract pe perioada nedeterminata
Se asigura cursurile de specializarea la ajungerea in uk iar pe perioada acestor cursuri cazarea si 2 mese pe zi va sunt asigurate.
La inceperea lucrului cazarea se asigura contra cost.
Cerinte:
- limba engleza nivel conversational- avansat
- experienta in domeniu
- disponibilitate de plecare rapida

Acte necesare(doar persoanele care sunt acceptate la job):
– cazier tradus in limba engleza de un traducator autorizat
– adeverinta medic familie tradusa in limba engleza de un traducator autorizat
– CI
– pasaport
– 2 scrisori de recomandare semnate si stampilate, obligatoriu in limba engleza
NU SE PERCEP COMISIOANE

CERINTE

Firma acreditata si autorizata de ITM in vederea selectiei si plasarii de forta de munca in tara si strainatate, asigura partenerilor si clientilor acesteia servicii profesioniste de consultanta in domeniul resurselor umane si nu numai.