General Assistant 8 lire pe ora cazare gratuita B&B Tara Galilor

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Country House Hotel in Nordul Tarii Galilor 6 camere angajeaza
General Assistant/Menajera: 60% menajra, 20% babysitting/nanny 20% servire).

Se ofera 8 lire pe ora
Se lucreaza minim 40 de ore pe saptamana
Se ofera live-in gratuit (Cazarea gratuita, single room)

CERINTE

Se cere: persoana cu abilitati excelente de organizare, care se pot transforma in mai multe sarcini.
Administrarea gospodariei, divertisment cu copii, pregatirea pentru scoala copii (2), pregatirea micului dejun si seara pentru mese de bar, , rufe de uz casnic (nu pentru afaceri), calcat, toate aspectele legate de curatenie, bucatarie si gatit mese simple/ aperitive si desterturi.

Cazarea este dotata cu TV Freeview, Wi-Fi gratuit, încălzire gratuita.

Proprietatea se afla într-o zonă rurală, la doar 700m de la mare - Proprietatea se afla la cele doua orase Caernarfon și Pwllheli ambele sunt 10 de mile departare sau 20 de minute cu masina.

Taxa de mediere se poate plati si din primul salariu.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.