Femei pentru ingrijire la domiciliul pacientului - Anglia

ACE Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vizitarea pacientilor alocati si oferirea suportului necesar in rutinele zilnice
- efectuarea igienei
- stimularea activitatilor mentale si fizice
- supraveherea starii de sanatate

CERINTE

- permis de conducere valabil - categoria B
- cunostinte bune de limba engleza
- disponibilitate de a calatori la fiecare pacient alocat
- persoana empatica, serioasa si responsabila
- experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata, full-time cu program usor flexibil (se poate lucra pana la 55 ore/6 zile pe saptamana)
- salarizare 8,50 lire pe ora
- masina de serviciu cu toate costurile suportate de angajator (benzina, asigurare, reparatii etc.)
- training gratuit
- oportunitate de a progresa in cariera (curs de calificare NVQ in Health & Social Care)
- cazare pusa la dispozitie de angajator contra cost
- asigurare in caz de accidente de munca si boli profesionale