Fara comisioane! Manipulanti marfa pentru Depozite din Anglia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pana in data de 30 Septembrie toti candidatii care se inscriu beneficiaza pe langa ZERO COMISION MEDIERE si de ZERO TARIF INSCRIERE, practic candidatii pot accesa acest program complet GRATUIT.

Oricine cunoaste lb. engleza se poate angaja. Este unul din cele mai accesibile programe care ofera rapid un job, si o plecare cu costuri foarte mici. NU SE PERCEPE NICIUN COMISION DE MEDIERE !

Euro Staff Solution recomanda programul “Manipulanti marfa pentru Depozite din Anglia" tuturor persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare sau experienta.

Avantajele programului:

a) Candidatii selectati vor incheia foarte repede contractul cu compania pentru care vor presta servicii si vor pleca foarte repede in Marea Britanie, de regula in maxim 1 saptamana de la inscriere.
b) Se lucreaza minim 37,5 ore / saptamana, dar de regula se presteaza servicii circa 60-70 ore pe saptamana ceea ce face sa se ajunga la un castig lunar substantial.
c) Se castiga intre 6.5 - 9 Lire Sterline brut pe ora.
d) Toti candidatii vor avea parte de un stagiu scurt de pregatire de aproximativ cateva zile. Acest curs se va face inainte de inceperea muncii.

Responsabilitatile muncitorului:

- Depozitarea marfii;
- Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc;
- Mutarea bunurilor si produselor in depozit;
- Semnarea actelor de livrare;
- Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate;
- Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere;
- Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor;
- Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii;
- Intretinerea curateniei in depozit;
- Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;
- Sarcini de incarcare si descarcare a materialelor ce vor fi folosite in executia diverselor lucrarii de catre personalul aflat in depozit;
- Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara sa aduca atingere integritatii acesteia.

Documentele cerute de companiile din Marea Britanie pentru evaluarea candidatului:
- CV limba engleza + poza cu zambet
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport / Copie C.I
- Certificatul de nastere in original
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.
- detalii cont bancar din UK (doar daca exista deja).
- copie National Insurance Number (doar daca exista deja).

CERINTE

Se accepta:
- Femei, barbati sau cupluri.
- Persoane harnice si de incredere.
- Cunostinte de limba engleza la nivel cel putin de conversatie
- Clinic sanatos si apt de munca
- Fara cazier si cu atitudine buna

BENEFICII OFERITE

VA DORIM MULT SUCCES!