Familii din UK selecteaza AU PAIR/BONE. Castiguri de pana la 400 Lire/luna

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Vrei sa lucrezi in Anglia? Banca de Joburi iti ofera solutia potrivita prin programele de ingrijire a copiilor la familii gazda din UK!

Selectam URGENT Au Pair/Bone pentru diferite familii din Anglia.

Responsabilitati:
- ingrijirea si supravegherea copiilor
- intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca al acestora
- insotirea copiilor la scoala/gradinita si aducerea inapoi acasa

In baza unui acord comun, Bona poate acorda ajutor in cadrul gospodariei, constand intr-un menaj usor, ajutor la pregatirea meselor etc.

Program de lucru: 30-40 ore/saptamana, in functie de familie

Avantaje:
- Castiguri de pana la 400 lire sterline/luna;
- Cazarea si mesele asigurate GRATUIT de familia gazda;
- O experienta extraordinara care oferă şansa candidatilor de a se familiariza cu specificul cultural al Marii Britanii şi al zonei în care vor locui;
- Plecare rapida;
- Sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare, precum si suport in organizarea plecarii.

CERINTE

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel bun/foarte bun;
- cazier curat;
- experienta in ingrijirea copiilor constituie avantaj la selectie.

O persoana iubitoare, afectuoasa, calma si cu simt mare de raspundere, cu abilitati bune de comunicare este profilul cautat de familie.

BENEFICII OFERITE

Aplica la aceasta oferta iar unul dintre consultantii nostri te va contacta pentru a iti oferi toate detaliile referitoare la programul de munca si la pasii ce trebuie parcursi pentru plasarea ta in Anglia.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .