Familie din Newcastle selecteaza Bona!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

gentia noastra selecteaza Bona pentru o familie cu 3 copii (2 gemeni baiat si fata de 3 ani si 1 fata de 5 ani) din Newcastle, Anglia. Salariul este de 140 Lire sterline/saptamana + cazarea si masa asigurate gratuit de catre familia gazda.

Beneficii:
- Cazarea si masa asigurate GRATUIT in cadrul familiei gazda, avand astfel posibilitatea sa economisiti mai multi bani
- Castig de 140 lire sterline/saptamana
- Plecare rapida

CERINTE

Cerinte:
- cunoasterea limbii engleze la nivel bun
- cazier curat
- personalitate placuta, fire muncitoare, de incredere si responsabila

Experienta in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza + poza cu zambet + Aplicatia Mother Help
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Poze cu copii pe care i-a ingrijit/supravegheat anterior.
- Copie pasaport/Copie C.I
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.
- Dear Family Letter