Familie din Kent, UK, selecteaza urgent SOFER.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza SOFER cat.B, pentru o familie din Kent, Anglia, cu un copil in varsta de 7 ani. Constituie avantaj experienta in lucrul cu caii (familia detine cai).

Salariul este de 75 Lire sterline/saptamana. Plecarea este urgenta.

Responsabilitati:
- transportul familiei catre diferite locatii;
- parcarea autoturismului familiei, precum si alte responsabilitati prevazute in fisa de post;
- ingrijirea cailor familiei, pregatirea acestora pentru calarie, supravegherea copilului etc.

Program de lucru: 25 ore/saptamana

SE OFERA:
- contract legal de munca pe 12 luni;
- salariul: 75 Lire sterline/saptamana;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare urgenta.

CERINTE

Candidatii trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel mediu/bun.
- Detina permis de conducere categoria B.
- Aiba experienta in domeniu.
- Aiba experienta in lucrul cu caii (calarit, ingrijit etc.).

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif procesare dosar: 360 lei.

Tarif de mediere: 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni:
- 300 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau
- 200 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

Bilet de avion.