FAMILIE DIN ANGLIA CAUTA MOTHER HELP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Plecare rapida! O familie din Londra cauta Mother Help pentru doi gemeni de 6 ani.

Responsabilitati:
Principalele responsabilitati constau în a îngriji copii familiei gazdă, de a-i duce şi aduce de la şcoală sau grădiniţă, după caz, de a-i hrăni, de a se juca împreună cu ei şi de asemenea, de a face menaj uşor în casă, adică să ştearga praful, să curete cu aspiratorul, etc...

Program de lucru:
- Minimum 48 ore / saptamana, maxim 72 ore / saptamana.
- 5-6 zile de lucru / saptamana
- 1-2 zile libere / saptamana

Alte detalii:
- plecare rapida
- FARA COMISION DE MEDIERE
- castigul este de 250 GBP/ saptamana
- cazarea si masa sunt asigurate de familia gazda

CERINTE

- se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna
- candidatul ideal trebuie sa ii placa copii si sa implice in activitatiile lor zilnice

BENEFICII OFERITE

Nu se percepe comision de mediere !!!