Familie cu 2 copii cauta Housekeeper (Menajera) - Plecare urgenta!

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din Gerrards Cross, Marea Britanie selecteaza urgent Menajera (Housekeeper) pentru curatenie.

Familia are doi copii, cu varste de 18 si 20 ani dar nu va fi nevoita sa aiba grija de ei.

Castigul este de 200 Lire Sterline/saptamana. Plecarea este urgenta!

Responsabilitati:

Persoana selectata trebuie sa se ocupe de treburile casnice, sa faca cumparaturi, curatenie, precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post.

CERINTE

- Se cere limba engleza la nivel mediu/bun;
- Experienta in domeniu constituie avantaj;
- Persoana selectata trebuie sa fie respectuoasa, de incredere si muncitoare, sa aiba o personalitate placuta.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- Contract de prestari servicii pe perioada nedeterminata;
- Castig de 200 Lire sterline/saptamana;
- Cazarea GRATUITA;
- Masa GRATUITA;
- Plecare urgenta!

Costurile suportate de candidat:
- Tarif procesare dosar: 100 Ron.

- Tarif de mediere: In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 200 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

• VARIANTA 2: 300 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara.

• VARIANTA 3: 500 Lire Sterline - Daca se plateste in 2 rate lunare, din primele 2 castiguri lunare, cate 250 Lire Sterline / luna.

- Bilet de avion.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.