Eveniment national de Recrutare

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE tine sa aduca pe piata din Romania un nou EVENIMENT NATIONAL DE RECRUTARE alaturi de toti partenerii sai din strainatate.

In incercarea noastra de a creste valoarea companiei, am cautat mereu sa avem o gama cat mai diversificata de oferte de munca, astfel incat fiecare candidat sa poata avea sansa unui loc de munca mai bun. In acest scop ne-am decis sa organizam un Eveniment National de Recrutare la care sa participe toti partenerii nostri din strainatate si sa oferim candidatilor sansa de a sta fata in fata cu ei, de a pune intrebari si a le dovedi cum si de ce merita o oferta de munca in compania lor.
Partenerii nostri sunt atat agentii de plasare forta de munca cat si companii de top din tari precum: Marea Britanie, Olanda, Germania, Belgia, Slovacia.

CERINTE

Ofertele de munca prezentate la acest eveniment vor atinge domenii precum:

HORECA/HOTELIER
INDUSTRIAL
CONSTRUCTII
LOGISTIC/TRANSPORT
MEDICAL
SERVICE AUTO
FABRICI/DEPOZITE
MARITIM

Desfasurarea primei serii de evenimente:
Perioada: 14-15-16 OCTOMBRIE 2016
Locatii: Constanta, Braila, Tulcea

FARA TAXA/COMISION!

Asteptam cu interes aplicatiile dumneavoastra!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:
0720 878 151 - 0740 644 175 - 0775 327 497
Sau pe mail la:
Office@job4life.ro
www.job4life.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.