Dulgheri si fierari betonisti in Anglia, Marea Britanie

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companii din Marea Britanie selecteaza urgent lucratori cu experienta in domeniul constructiilor industriale.

Posturile disponibile:
- DULGHERI (EG: CARPENTER)
- FIERARI BETONISTI/ COFRAJE (STEEL FIXER)

Se cere obligatoriu:
- Permis de conducere categoria B;
- Limba engleza la un nivel mediu- conversational.

Responsabilitati:
Dulgherul - se ocupa in principal cu montarea panourilor prefabricate, executarea pardoselilor din lemn, executarea acoperisului tip sarpanta, executarea schelelor, executarea cofrajelor (pentru fundatii, stalpi, pereti, grinzi, plansee sau scari din beton armat monolit), precum si cu incadrarea si ajustarea tamplariei.

Fierarul betonist - se ocupa in principal cu lucrari pregatitoare si de sortare a otel-betonului, executarea lucrarilor de rabit, inclusiv de rabit de forme speciale, cu caracter arhitectural, fasonarea si montarea armaturilor la elemente pretensionate, lucrari de asamblare si de montare a armaturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple, lucrari de fasonare a barelor de otel - beton, lucrari de montare rabit la elementele simple de constructii, montarea armaturilor in elemente de rezistenta din beton, montarea armaturilor in elemente de rezistenta speciale, complicate si de forma circulara.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza sau romana;
- 1 Fotografie tip pasaport;
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office;
- Copie pasaport / Copie C.I;
- Copie ultima diploma de studii;
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”;
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”;
- Copie carnet de munca (daca ati avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii.

Costurile suportate de candidat:
- Taxa inscriere si procesare dosar: 550 RON, se achita dupa selectia finala;
- NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE!!!
- Bani de buzunar pana la primul castig;
- Bilet de avion.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

- Calificare si experienta in domeniul constructiilor sunt esentiale;
- Limba engleza la un nivel mediu- conversational;
- Experienta in domeniu de 5 ani.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.