Dulgher cofraje pe sisteme Docka , Peri , Titan Ischelbeck, LOCAȚIE : Londra , Manchester, Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție: Dulgher cofraje pe sisteme Docka , Peri , Titan Ischelbeck

Tara : Marea Britanie

harta_politica_Marea_Britanie

Locație : Londra , Manchester

Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Companie de construcții

Salariu BRUT: cuprins intre 12-15 lire sterline pe ora în funcție de experienta

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
Se lucreaza în medie 42/45 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator dar plătita de angajat, 70 lire sterline pe săptămâna în Londra , 60 de lire sterline pe săptămâna în Manchester.
Costul transportului este suportat de angajator și rambursat din salariul candidatului pe o anumita perioada de timp
Ore suplimentare ,

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Calificare
Experienta ca și Dulgher minimum 3-4 ani
Cunostinte de sisteme Docka , Peri , Titan Ischelbeck
Cunostinte medii de limba engleza

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.