Cupluri pentru un lant de restaurante din Anglia – Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta urgent cupluri, pentru a lucra intr-un lant de restaurante din Anglia: bucatari si ospatari/ospatarite.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Oferta:
- salarizari conform pozitiei si experientei, minim 7.20 lire/luna,
- contract de munca legal pe perioada lunga,
- asigurari medicale si sociale,
- cazare gratuita pentru perioada de inceput, ajutor pentru gasirea unei cazari ulterior,
- 4 saptamani de concediu platit/an.

Puteti trimite CV-ul direct la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550.

CERINTE

- limba engleza la nivel mediu – obligatoriu,
- experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara,
- posibilitate de relocare pentru minim 1-2 ani.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.