Contracte legale in Marea Britanie ca Lucratori in depozite!

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avantaje:
- program de lucru intre 40 ore - 60 ore saptamanal + overtime
- 6.50 - 9.50lire/ora
- plecari RAPIDE!

Pentru detalii complete si programari la inscriere ne puteti contacta la:
Telefon: 0336.888.000 ; 0744.533.342
Adresa: str. Brailei nr.26 Galati, vis-a-vis de Potcoava de Aur
E-mail: info@axajobs.ro
Site: www.axajobs.ro

CERINTE

- limba engleza nivel mediu conversational (se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie, ba chiar mai mult , fiecare candidat va intra in contact direct cu Partenerii britanici, in cadrul unui interviu prin conferinta Skype)
- barbati/femei/cupluri intre 18-50 ani
- cu sau fara experienta in domeniu

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.

Adresa: Str. Brailei, nr.26, Demisol, Galati, vis-a-vis de Potcoava de Aur

Inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015

Verificare Agentie pe siteul http://www.itmgalati.ro/ Informatii utile / Firme de plasare forta de munca in strainatate

PROGRAME DE MUNCA:

- Lucratori / Operatori FABRICI si DEPOZITE Anglia,
- Agenti vanzari cosmetice de lux Italia
- Infirmieri si Asistenti medicali Anglia, Scotia, Irlanda,
- Bone pentru diferite familii Anglia,
- Personal Restaurante Anglia,
- Joburi sezoniere Grecia, Cipru,
- Macelari Franta,
- Soferi TIR Olanda,
- Personal pentru Kebab Shop Anglia.