CONSILIERI VANZARI pentru Anglia (Southampton)

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recruteaza

CONSILIERI VANZARI pentru Anglia( Southampton)

NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Oferta:
• Venitul minim garantat este de 900 lire sterline pentru prima luna sau comision intre 15-22% una dintre cele 2 care este mai mare,
• Se ofera comision din vanzari 15% -22% bonusuri procentuale in functie de vanzarile dvs. in fiecare zi. Datorita faptului ca sunteti platit dupa prima luna pe baza de comision plata dvs va fi in functie de cat vindeti dvs, cu cat vindeti mai mult cu atat plata va fi mai mare, dupa exemplu urmator:
Rata de Comisione din Vanzari
• 15% din - 0 – 250 vanzari / zi
• 18% din - 250-500 vanzari / zi
• 20% din - 500 - 800 vanzari / zi
• 22% din - 600 -800+ vanzari / zi

Dupa prima luna, agentul va primi doar rata de 15% -22% din vanzarile personale in functie de vanzarile personale din fiecare zi
• Fiecarui candidat i se va returna costul biletului de avion pana la suma de 150 de lire sterline astffel: jumatate din suma dupa o saptamana de munca iar restul dupa o luna.
• Cazare: Apartamentele sunt confortabile si includ TV, cablu, calculatoare si acces la internet in cele mai multe apartamente, precum si toate echipamentele necesare electrice. Rata de inchiriere este de 75 £ pe saptamana. Primele doua saptamani sunt gratuite ,
• Perioada contractuala este de minimum 6 luni. Dreptul de munca pentru a lucra in UK va fi Self employed. ( veti beneficia de suportul firmei din UK pentru a face demersurile necesare)
• Magazinele sunt in Southampton si Merry Hill,
• Veti beneficia de 2 saptamani training ,

CERINTE

Conditii de selectie:

• Limba engleza nivel mediu;
• Personalitate puternica, Gandirea pozitiva, Perseverenta, Persistenta, valori etice.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal