CONSILIER VANZARI

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE iti ofera sansa unui job in unele din cele mai frumoase si luxoase zone din centrul Londrei si al Parisului.
Rolul tau va fi cel de promovare a produselor de ingrijire si infrumusetare, aceatea facand parte dintr-o gama de lux, precum si abordarea potentialilor clienti ce trec prin fata magazinelor, avand posibilitatea de a-i invita la o demonstratie gratuita in cadrul shop-ului.
Iti propunem un program de munca de 10 ore/zi cu pauza de masa de 30 min si alte pauze scurte in functie de nevoi.

CERINTE

Daca esti o persoana sociabila, amabila si iti place sa interactionezi cu clientul, dar si sa ai sansa de a lega prietenii noi si a te dezvolta in domeniul vanzarilor, asteptam sa ne contactezi la numarul de telefon 0740 644 175 sau scrie-ne la office@job4life.ro. Ne vom bucura sa iti oferim mai multe informatii.
AGENTIA NOASTRA NU PERCEPE COMISIOANE!!!

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
Un venit minim garantat de 1300 lire/luna pentru Londra si 1500 eur/luna pentru Paris precum si comision de 15-30% din vanzarea zilnica;
Plata salariului la fiecare doua saptamani si cazare asigurata in locatii special destinate angajatilor;
Echipa tanara si posibilitatea acumularii de castiguri substantiale;
Oportunitate de promovare in cadrul companiei.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.