Conducator de autobuz

James Lewis Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

James Lewis Ltd. recruteaza SOFERI DE AUTOBUZ pentru cele mai mari companii de transport public din LONDRA – UK.
Contract FULL TIME pe perioada nedeterminata semnat direct cu compania de transport.

CERINTE

1. Permis cat D + atestat transport persoane;
2. Limba engleza la nivel conversational;
3. Cazier judiciar curat;
4. Experienta ca si sofer de autobuz este de preferat (se accepta si soferi cu experienta: autocar, TIR- Camion, Microbuz);

BENEFICII OFERITE

1.În funcție de garaj, salariu de bază pentru primul an este cuprins între £11.06 si £13.19 pe oră;
2. Ore suplimentare platite cu pana la £18.47 pe oră (în anul 1);
3. Minim 38 de ore de lucru pe săptămână sunt garantate + posibilitatea de a efectua ore suplimentare;
4. Venitul NET estimat / saptamanal ≈ £500 - £550;
5. Castig estimat cu maximul de ore suplimentare este in jur de £ 750 NET/ saptamana;
6. Plata salariului se face fiecare vinery saptamanal
7. Concediu platit (20 zile + 8 zile libere);
8. Card de calatorie gratuit in Londra pentru șofer + 1 persoană;
9. Uniforma;
10. Dreptul la pensie;
11. Ajutor pentru relocare;
• 2-3 săptămâni de cazare gratuită la sosire în Londra
• Asistență în deschiderea unui cont bancar
• Ajutor în obținerea NINO ( Numărul Național de Asigurări )

James Lewis has been actively placing professionals since 2005, helping our candidates achieve career success with organisations from Fortune 500 to small independents.