Commis chef / Chef de partie – sudul Angliei – Fara taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting recruteaza pentru un lant de restaurante modern italiene:

- Commis chef – salarizare 7.50 – 8.00 lire ora, minim 45 ore garantate/saptamana, contract legal cu asigurari medicale si sociale, cazare asigurata pentru primele 2 saptamani si ajutor in gasirea unei cazari individuale ulterior.

- Chef de partie - salarizare 8.50 – 9.50 lire ora, minim 45 ore garantate/saptamana, contract legal cu asigurari medicale si sociale, cazare asigurata pentru primele 2 saptamani si ajutor in gasirea unei cazari individuale ulterior.

Locatii: Worthing si Lewes – sudul Angliei.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

CV prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Tel.0723.188550

CERINTE

- experienta minim 2 ani pe o pozitie similara,
- limba engleza la nivel mediu/avansat.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.