Chef de Partie Bucatar Hotel 4 stele Anglia

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel 4 stele din Anglia pune la dispozitie 5 posturi de bucatari (chef de partie)

Salariu 18.000 lire sterline/an
Cazare asigurata la 34.32 lire sterline/saptamana
In pretul cazarii include internet, si utilitati, facilitati pentru spalat rufele
Mesele asigurate la locul de munca (3 mese pe zi)

Nu percepem taxe de mediere ! Plecare imediata dupa interviu si accept.

CERINTE

Solid/ demonstrable knowledge and experience in a Chef role
• Adaptable to Guest & Business Needs
• Flair & Passion for cooking
• Excellent knowledge & experience of cooking with fresh produce
• Experience of working in high volume business venues
• Experience of working in specialist areas such as Pastry

BENEFICII OFERITE

BENEFICII PACHET SALARIAL
• salariu competitiv;
• 28 zile concediu pe an, inclusiv bank holidays (creste cu pana la 33 zile pe an)
• Scheme de stimulare;
• Discount la cazare in cadrul grupului (oriunde in Marea Britanie);
• Training si oportunitati de dezvoltare in cadrul hotelului si al companiei;
• Bonusuri pentru servicii impecabile;
• Mese gratuite la locul de munca;
• Uniforma gratuita;
• Schema de pensie;

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.