Cautam urgent o infirmiera dornica sa lucreze in apropiere de Bristol, UK - Fara comision

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, cautam urgent o infirmiera dornica sa lucreze in apropiere de Manchester, UK.

CERINTE

Cerinte:
- Nivel mediu de limba engleza (interviurile au loc in limba engleza)
- De preferat, o minima experienta ca infirmier, terapeut masaj, kinetoterapeut, profesor pentru persoane cu dizabilitati fizice sau psihice, asistent social, etc.
- Daca ati avut in grija un membru al familiei, nu ezitati sa ne contactati!

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 7.35 GBP/ora

Cazarea este asigurata de angajator si costa 45 GBP/saptamana (shared room) sau 90 GBP/saptamana (single room), incluzand utilitatile.
36 de ore/saptamana sunt garantate prin contract, cu posibilitate de a lucra ore suplimentare.
Angajatorul asigura transportul de la aeroport catre care-home.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.