Cautam urgent 50 de macelari,salarii foarte atractive si contract nedeterminat

QUATTRO RECRUITMENT LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Quattor Recruitment din Anglia cauta urgent 50 de macelari cu experienta,la porc
Pentru detalii sunati la numarul:
0044 7500 845 556
Email: macelar@quattrorecruitment.co.uk

CERINTE

 Experienta ca si macelar, dezosator sau transator PORC;
 Limba engleza la nivelde baza,dar nu nesesita experienta;
 Rapiditate pentru realizarea calitatii cerute;
 Responsabilitate si seriozitate;
 Participare la o probă de lucru înainte de angajare, “PROBA CUTITULUI” in care instrucorul va determina plata de start.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Munca permanenta;
- Salariu competitiv pana la 9 lire pe ora +posibilitatea de lucrat peste program platit cu 12 lire pe ora;
- Minim 40 de ore pe saptamana, iar pana la 60 de ore reprezinta, lucru peste program;
- Pana la 28 de zile pe an reprezinta concediu platit integral;
- Hainele special desfasurarii activitatii vi se vor oferii gratuit

NU SE PERCEPE COMISIOAN LA ANGAJARE!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Prezentare companie
Quattro Recruitment Ltd este una dintre marile companiile de recrutare, care acopera piata muncii in partea estica a Angliei, avad mai mult de 14 ani experienta in acest domeniu.

In present cautam macelari , dezosatori, si transatori pentru a incepe munca imediat intr-unul dintre abatoarele de PORCI situate in Watton(Norffolk) or Hull (Yorkshire).