Cautam Healthcare Assistants pentru UK- £7.20 - 7.70/ora - Fara comision

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele partenerilor nostri din UK, cautam Healthcare Assistants dornici sa lucreze in UK.

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.

CERINTE

- Limba engleza la nivel mediu (scris si vorbit);
- De preferat, experienta ca infirmier, support worker, asistent social, kinetoterapeut, terapeut masaj, etc.

BENEFICII OFERITE

- Salariul brut este de regula cuprins intre £7.20 - 7.70/ora, in functie de angajator;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Se pot lucra ore suplimentare;
- Cazarea este asigurata de angajatori si costa aprox. £80 - 90/saptamana (single room);
- Training si suport pentru obtinerea NiNo si Bank Account;
- Suport pe toata perioada contractuala.

De asemenea, precizam ca daca in final se va decide iesirea Marii Britanii din UE, urmeaza un proces ce se va finaliza in cel putin 2 ANI! Candidatii care inca doresc sa lucreze in UK, nu vor fi afectati de BREXIT!

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.