Cautam Healthcare Assistants pentru Anglia - salarii cuprinse intre £7.20 - £7.50/ora - Fara comision

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele partenerilor nostri din UK, cautam Healthcare Assistants (de preferat femei) dornice sa lucreze in centrele de ingrijire adulti si batrani din UK.

Centrele sunt situate in orase precum: Bristol, Reading, Torquay, Wellingborough, Hailsham, Northwich, Salisbury, Market Harborough, etc.

CERINTE

- Nivel mediu de limba engleza (interviurile au loc in limba engleza);
- De preferat, o minima experienta ca infirmier, terapeut masaj, kinetoterapeut, profesor pentru persoane cu dizabilitati fizice sau psihice, asistent social, etc;
Daca ati avut in grija un membru al familiei, nu ezitati sa ne contactati!

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra!

De asemenea, precizam ca daca in final se va decide iesirea Marii Britanii din UE, urmeaza un proces ce se va finaliza in cel putin 2 ANI! Candidatii care inca doresc sa lucreze in UK, nu vor fi afectati de BREXIT!

BENEFICII OFERITE

- Salariile sunt cuprinse intre £7.20 - £7.50/ora, in functie de angajator;
- Cazarea este asigurata de angajatori, in apropierea locului de munca si costa intre £200 - £300/luna;
- Sunt garantate prin contract 35 - 44 ore/saptamana cu posibilitate de a lucra ore suplimentare;
- Contractele sunt intocmite pe perioada nedeterminata;
- Angajatorii ofera asistenta in obtinerea NiNo si Bank Account;
- Oferim consultanta pe toata perioada contractuala.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.