Cautam asistenti/infirmieri pt. Anglia

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:

-Administreaza tratamentul conform schemei de tratament emisa de doctor;
-Acordarea de sprijin si supraveghere profesionala, dupa caz;
-Asigura o comunicare eficientă cu rudele și alte cadre medicale;
-Asigura confidențialitatea cu privire la toate aspectele legate de ingrijire;

Competente si experienta:

-Înțelegerea proceselor de planificare si îngrijire, experiență in a urma planurile de ingrijire;
-Experienta de lucru cu pacientii cu diferite nevoi de sanatate;
-Planificare excelenta și aptitudini organizatorice;
-Capacitatea de a lucra ca parte a unei echipe;
-Auto-motivare si flexibilitate;
-Excelente abilitati de comunicare, atât în ​​scris cat și verbal (in engleza);
-Capacitatea de a contribui la monitorizarea și punerea în aplicare a modificărilor care imbunatatesc calitatea serviciilor si a rezultatelor;
-Nivelul conversational de limba engleza (B1-B2)

CERINTE

Calificări
-Diploma de asistent medical/infirmier
-Experienta ca asistent/infirmier reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie;

Program de lucru: 36 de ore pe săptămână.
Flexibilitatea de a lucra schimburi, inclusiv dimineața, după-amiaza si ocazional pe timp de noapte și la sfârșit de săptămână.

BENEFICII OFERITE

Pentru a aplica pentru aceste poziții este necesar un CV în limba engleză și o fotografie atașată. Adresa noastra de e-mail este: office@medi-pvr.ro

Disponibil: ASAP

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.