Care Assistants/Support Workers in Anglia - Salarii cuprinse intre £6.70 - £7.75/ora - Fara comision

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri de munca disponibile pentru Care Assistants/Support Workers in Anglia si Scotia!
In numele agentiei noastre partenere din UK, cautam infirmiere dornice sa lucreze in centrele de ingrijire batrani din zonele: Herefordshire, Devon, Oxfordshire, Leicestershire, Worthing, Hampshire, Rutland si Scotia.

Salariile sunt cuprinse intre £6.70 - £7.75, in functie de angajator.

Cazarea este asigurata de angajatori, la preturi cuprinse intre £250 - 350/luna (utilitatile sunt incluse in pret), in functie de zona.

Contractele sunt permanente
36 - 48 ore/saptamana sunt garantate prin contract
Se lucreaza ore suplimentare
Sprijin pentru obtinerea NiNo si Bank Account
Sprijin pe toata perioada contractuala

CERINTE

- Lb. engleza la un nivel mediu (atat pre-interviul cat si interviul final, cu angajatorul, au loc in limba engleza)

- O minima experienta in domeniul sanatatii (infiermii, kinetoterapeutii, terapeutii masaj,terapeutii ce lucreaza cu persoane cu handicap sunt bineveniti sa aplice) sau cursuri in domeniu

BENEFICII OFERITE

Avem, de asemenea, posturi de Care Assistant in Isle of Arran, o zona deosebita!
Salariul este de £7.20/ora iar cazarea costa doar £240/luna.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.