Care Assistants la domiciliul clientului - £466 - £569/saptamana, plata bilunara - Anglia (fara comision)

CN Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele agentiei noastre partenere, cautam infirmieri dornici sa lucreze la domiciliul beneficiarilor.
Clientii la care veti fi repartizati locuiesc in sudul si centrul Angliei.

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (interviurile au loc in limba engleza)
- de preferat, o oarecare experienta in domeniu (terapeut, infirmier, profesor pentru copii cu nevoi speciale, etc) insa angajatorul asigura training
- daca ati avut in grija un membru al familiei si puteti obtine o adeverinta de la medic in acest sens, nu ezitati sa ne contactati

BENEFICII OFERITE

- salariul intre £466 - £569/saptamana in functie de starea de sanatate a beneficiarului, plata facandu-se bilunar
- se lucreaza intre 2 - 11 saptamani, cu pauze regulate
- 2 ore libere/zi
- contractul se incheie pe perioada nedeterminata
- concediu de odihna platit de catre companie
- training si cazare pe perioada training-ului GRATUITE
- suport din partea angajatorului 24/24
- cazare gratuita pe perioada in care sunteti repartizata la beneficiar.

Nu percepem comision nici inainte nici dupa ce incepeti activitatea.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.