Care Assistants (infirmieri in azile) across the UK - salaries between £7.20 - £7.80/hour - no commission

CN Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele partenerilor nostri din UK, cautam Healthcare Assistants (de preferat femei) dornici sa lucreze in centrele de ingrijire adulti si batrani din UK.
Avem locuri de munca in multe orase ale Angliei!

CERINTE

Cerinte:
- Nivel mediu de limba engleza (interviurile au loc in limba engleza);
- De preferat, o minima experienta ca infirmier, terapeut masaj, kinetoterapeut, profesor pentru persoane cu dizabilitati fizice sau psihice, asistent social, etc.

Daca ati avut in grija un membru al familiei, nu ezitati sa ne contactati!

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra!

BENEFICII OFERITE

- Salariile sunt cuprinse intre £7.20 - £7.80/ora, in functie de angajator si experienta.
- Cazarea este asigurata de angajatori si costa intre £260 - £430/luna, in functie de angajator si camera.
- Training gratuit.
- Contractele sunt intocmite pe perioada nedeterminata;
Se pot lucra de la 36 de ore pana la 60 de ore suplimentare.
- Angajatorii ofera asistenta in obtinerea NiNo si Bank Account.
- Sunt angajatori ce asigura gratuit si transportul de la aeroport catre Care Home.
- Oferim consultanta pe toata perioada contractuala.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.