Care assistant in azile sau la domiciliu - Anglia- Fara comision sau taxa!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting va ofera oportunitatea de a lucra ca si care assistant sau asistente medicale in azile sau la domiciuliul bolnavilor,, in Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxe.

Pentru asistentele medicale care au numar de inregistrare in UK se ofera salarii de 14 lire/ora.

Daca aveti experienta in spital in Romania, dar nu aveti inregistrare in UK, puteti incepe prin a lucra ca si care assistant, iar dupa obtinerea numarului de inregistrare veti fi incadrata imediat ca asistenta medicala.

Oferta:
- salarii cuprinse intre 7.2 - 8.5 lire/ora brut, in functie de experienta si calificare
- contract legal pe perioada nedeterminata
- asigurari sociale si medicale platite de angajator
- cazare contra cost, asigurata de angajator, platita dupa primirea salariului
- posibilitatea de a lucra ore suplimentare, platite
- concediu de odihna.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Toate interviurile au loc pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru sustinerea interviului.

Va rugam sa trimiteti direct CV-ul prin e-mail la:
office@head-hunting.ro
Informatii suplimentare la: 0723.188550

CERINTE

- limba engleza la nivel mediu
- persoane empatice, muncitoare, rabdatoare, amabile,miloase
- nu este necesara experienta, dar reprezinta avantaj

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.