Care Assistant - Anglia

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un Centru de ingrijire batrani cu 35 de paturi din Surrey, Anglia , recrutam Care Assistants / Inirmier ( femeie )

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

Interviu : TELEFONIC/ VIDEO SKYPE

Locatie : Surrey ( 1.5 ore de Londra )

CERINTE

Cerinte :
- nivel bun de limba Engleza
- de preferat experienta anterioara ca si Ingrijitor sau Infirmier
- persoana blanda, calda , rabdatoare
- experienta de lucru cu persoane cu dizabilitati fizice sau mintale este considerata un avantaj

BENEFICII OFERITE

Contract :- full time ,
Program : 40 ore/ saptamana- ture de zi si de noapte
Salariul : 14.000 lire sterline BRUT pe an ( 1039 NET/ luna )

Cazarea:
- este asigurata de angajator in camera - regim shared ( 2 personae in camera )
- 265 lire sterline/ luna ( taxa de comuna + canalizare incluse )
- separat se plateste curentul si internetul

Costul biletului de avion Romania - Anglia poste fi platit de angajator sub orma unui imprumut si va fi rambursat din primul salariu

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro