Calling all nurses for work in UK!!

TFS Healthcare

15-08-2014 | EXPIRA LA 15-08-2014

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUNTETI O ASISTENTA/ ASISTENT MEDICAL INREGISTRAT LA NMC SAU IN DECURS DE INREGISTRARE?

CLIENTUL NOSTRU , UNA DINTRE COMPANIILE LIDER PE PIATA BRITANICA VA OFERA POSIBILITATEA DE A LUCRA IN UNA DINTRE CELE 350 NURSING HOMES DIN ANGLIA

ZONE: TAUNTON, HAMPSHIRE SI SURREY

POZITIA OCUPATA VA FI DE ASISTENT MEDICAL ,OFERIND SUPORT PERSOANELOR IN VARSTA SI CELOR CU DIZABILITATI DE INVATARE SAU PROBLEME DE SANATATE MINTALA.

CERINTE

EXPERIENTA CA SI ASISTENT MEDICAL MINIMUM 6 LUNI

PIN NUMBER VALID SAU IN DECURS DE OBTINERE

LIMBA ENGLEZA : NIVEL MEDIU

BENEFICII OFERITE

SALARII: £25.000-28.000 PE AN , IN FUNCTIE DE EXPERIENTA

PLATA EXTRA PENTRU ORE SUPLIMENTARE

MINIMUM 27 ZILE CONCEDIU/AN

DEPOZITUL DE INCHIRIERE + PRIMA LUNA ACHITATA DE CATRE COMPANIE

BILET DE AVION ROMANIA-UK ACHITAT DE CATRE COMPANIE

TRAINING PLATIT

PROGRAM DE LUCRU: 37.5 ORE

INTERVIU PRIN SKYPE, DIRECT CU ANGAJATORUL

DACA DORITI SA PRIMITI MAI MULTE DETALII, VA RUGAM TRIMITETI CV-UL IN LIMBA ENGLEZA PE ADRESA: ADELINA.BISCA@TFSHEALTHCARE.CO.UK

DESCRIEREA FIRMEI

TFS Healthcare is one of the UK’s leading healthcare recruitment companies; specialising in the placement of healthcare professionals on a permanent, fixed term, and temporary basis throughout the UK and abroad.

As a member of the Recruitment and Employment Confederation, TFS Healthcare adheres to the guidelines and industry standards of our trade body ensuring that you can be confident you are working with a respected and compliant healthcare staffing agency.