CALLING ALL NURSES FOR THE UK!!!!!!!!!

TFS Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti în căutarea :

Progresului în carieră ?
Unui mediu de lucru incitant ?
Un salariu mai mare?
Satisfacție la locul de muncă ?

TFS Healthcare, prin intermediul diviziei Europene va ajuta sa obtineti un rol permanent in cele mai bune Spitale Private din UK.
Clientul nostru face parte din cel mai mare lant de Spitale Private din UK care oferă cele mai înalte standarde de aptitudini clinice și de asistență medicală într-o gamă largă de specialități . Ofera un mediu dinamic și extrem de profesionist,avand echipamente avansate iar angajații se mândresc în a fi cei mai buni în ceea ce fac .

Rolul va fi de Asistent Medical in cadrul Sectiilor de Ortopedie/Chirurgie/Oncologie/ICU

Program de lucru:37.5 h/ ture mixte

CERINTE

*RGN cu PIN Number
*Experienta in una dintre specializarile: Ortopedie/Chirurgie/Oncologie/ICU/Urgente
*Limba Engleza: nivel ridicat
Salariu:£27.000-31.000 /an in functie de experienta
Ajutor in obtinerea unei locuinte+pachet relocare
Locatii: Hampshire, Surrey, London, York
Pentru a afla mai multe informatii ,va rugam trimiteti CV-ul actualizat pe adresa Adelina.Bisca@tfshealthcare.co.uk si va voi contacta in scurt timp !

TFS Healthcare is one of the UK’s leading healthcare recruitment companies; specialising in the placement of healthcare professionals on a permanent, fixed term, and temporary basis throughout the UK and abroad.

As a member of the Recruitment and Employment Confederation, TFS Healthcare adheres to the guidelines and industry standards of our trade body ensuring that you can be confident you are working with a respected and compliant healthcare staffing agency.